در حال نمایش 2 نتیجه

برای قیمت تماس بگیرید

ملزومات صحافی

طلق ضخیم a4

برای قیمت تماس بگیرید

طلق ضخیم

در چه مواردی از طلق ضخیم صحافی استفاده می‌شود؟

طلق ضخیم صحافی چه کاربردی دارد؟ شاید با شنیدن نام طلق، یاد طلق و شیرازه که بسیار نوستالژی است، بیفتید. با وجود پیشرفت تکنولوژی و وجود نوشته‌های الکترونیکی، باز هم بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که نوشته‌های خود را به صورت کاغذی نگهداری کنند.

نگهداری نوشته‌های کاغذی عواقبی نیز به دنبال دارد. خراب شدن کاغذ، پاک شدن نوشته، خیس و چروک شدن کاغذ و... معایبی است که نوشته‌های کاغذی دارند.

تا حد زیادی می‌توان از نوشته‌های کاغذی محافظت کرد اما چگونه؟ در اینجا پای طلق صحافی ضخیم وسط می‌آید. در ادامه با هم بررسی می‌کنیم که این طلق چگونه باعث محافظت از نوشته‌های کاغذی می‌شود.

طلق ضخیم چیست؟

طلق نوعی پلاستیک ضخیم است که برای نگهداری و محافظت کاغذ از آن استفاده می‌شود. این طلق نگهدارنده، به صورت نیمه‌شفاف است و به بهترین شکل می‌تواند از جزوه‌های آموزشی، برگه، اسناد و مدارک و... محافظت کند.

طلق‌های ضخیم صحافی، در دو نوع مات و شفاف موجود هستند. نوع مات و یا شفاف آن، با توجه به نوع و کاربرد استفاده می‌شود. همچنین طلق صحافی ضخیم به نوعی از طلق می‌گویند که شفاف است و مدارک را می‌توان از پشت آن دید.

همچنین چون جنس آن خاص است، علاوه بر نظم‌دهی، مدارک شما را از آسیب‌های محیطی حفظ می‌کند.

انواع طلق صحافی

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد، طلق صحافی در دو نوع مات و شفاف موجود است. همچنین این مدل طلق را می‌توانید در انواع رنگ‌ها تهیه کنید. این طلق‌ها در انواع ضخامت‌ها موجود هستند. یعنی از ضخامت بین 120تا500 میلی‌متر موجود هستند.

ضخامت انتخابی شما می‌تواند با توجه به محل و نوع کاربرد تعیین شود. پرمصرف‌ترین طلق موجود در بازار، طلق با ضخامت 350میکرون است. پس می‌توان گفت که انواع طلق از نازک تا ضخیم در لوازم تحریر، برای فروش موجود است.

برای خرید طلق ضخیم، به لوازم تحریر مراجعه کنید.
برای خرید طلق ضخیم، به لوازم تحریر مراجعه کنید.

این محصول برای انواع کاغذها، مانند A3، A4 و... موجود است که برای محافظت انواع برگه‌ها و اسناد خود می‌توانید از آن استفاده کنید.

کاربردهای طلق صحافی

طلق‌های صحافی را با توجه به اندازه‌ای که دارند، برای انواع کاغذها استفاده می‌توانند. همچنین از این طلق‌ها برای محافظت از انواع کاغذ استفاده می‌کنند.

با استفاده از این طلق‌ها می‌توانید مدارک خود را نظم دهید. همچنین نگهداری و جلد کردن مدارک و نوشته‌ها، با این کاغذها بهتر است چون از آسیب رسیدن به مدارک جلوگیری می‌کند.

همچنین از این طلق‌ها برای سیمی کردن جزوه و صحافی کردن انواع کتاب، کاتالوگ و جزوه‌ها استفاده می‌شود. نوع شفاف آن، مدارک از پشت آن مشخص است اما نوع مات آن مدارک شما قابل دیدن نیست.

ویژگی منحصربه‌فرد این مدل طلق این است که می‌توان آن را بارها و بارها استفاده کرد بدون اینکه خراب شود. چون کیفیت بالای آن سبب شده تا عمر آن بیشتر شود.

مشخصات طلق صحافی

جنس این محصول نوعی پلاستیک ضخیم است که در دو نوع شفاف و رنگی از آن موجود است. این محصول در انواع ضخامت یعنی 120تا500 میلی‌متر موجود است. این مدل از طلق‌ها در تعداد بالا، یعنی 100عدد در یک بسته موجود است. شما می‌توانید بسته به نیاز خود، هر تعداد که بخواهید بخرید.

قیمت طلق ضخیم

قیمت طلق صحافی به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی مانند اینکه چه تعداد نیاز داشته باشید بخرید، در چه اندازه‌ای بخرید A3 یا A4 باشد. نوع مات آن را بخرید یا شفاف یا رنگی. همه این موارد عواملی هستند که در تعیین قیمت طلق ضخیم نقش دارند.

البته برای اینکه صرفه‌جویی کنید بهتر است به صورت بسته‌ای آن را بخرید که هربار نیاز داشتید، از آن استفاده کنید.

طلق صحافی را برای محافظت از مدارک خود بخرید.
طلق صحافی را برای محافظت از مدارک خود بخرید.

جمع‌بندی و نکات پایانی مربوط به طلق ضخیم

در مطالب بالا متوجه شدید که خرید طلق ضخیم چه کاربردی دارد و در چه مواردی استفاده می‌شود. همانطور که دانستید، از این طلق برای جلد کردن، سیمی کردن، محافظت از اسناد و برگه‌ها و... استفاده می‌شود. به طور کلی این طلق‌ها نقش محافظتی برای انواع کاغذ دارند.

حالا که دانستید این طلق‌ها چه کاربردی دارند، از کجا باید آن را بخرید؟ فروشگاه خانه کاغذ، تمام محصولاتی که لازم دارید را برای شما دارد. همچنین انواع طلق‌های ضخیم را برای موارد گوناگونی در دسترس دارند که می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه و یا به صورت اینترنتی، محصول مورد نظر خود را بخرید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های موجود، تماس بگیرید.

شماره تماس:

02532938235

0253240059