در حال نمایش 12 نتیجه

مداد رنگی

مداد 12 رنگ آسیا

برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید

مداد رنگی

مداد 36رنگ c.class

برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید

مداد رنگی

خرید انواع مداد رنگی+معرفی برندهای نوشت افزار

اگر فکر می‌کنید که فقط کودکان طرفدار خرید مداد رنگی هستید، تصورتان اشتباه است. هر کسی که سروکارش با طراحی است، برای خرید انواع مدادهای رنگی مشتاق هستند. به دلیل تعدد تولیدکنندگان و متفاوت بودن کارایی این محصولات انواع متفاوتی از این کالاها در بازار وجود دارد. برای اینکه بتوانید با انواع مدادهای رنگی آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود که مطلب ما را تا آخر بخوانید. در این مطلب شما با انواع برندهای جدید نوشت افزار آشنا خواهید شد و در پایان می‌توانید این محصولات زیبا را از یک فروشنده معتبر خریداری نمایید. فروشندگان معتبر انواع نوشت افزار را با کمترین قیمت و بالاترین حد کیفیت به مشتریان می‌فروشند.

قیمت مداد رنگی
خرید اینترنتی مداد رنگی

قیمت مداد رنگی

عوامل مختلفی بر قیمت انواع مداد رنگی تاثیر می‌گذارد و به همین خاطر این محصولات در قیمت‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شود. عواملی که بر قیمت این محصولات تاثیر گذار است، عبارت است از:

1. برند

یکی از مشخصه‌های تاثیرگذار بر قیمت محصول نوع برند است. هر چقدر برند از اعتبار بالاتری برخوردار باشد، محصول با کیفیت‌تری را تولید و به بازار عرضه می‌کند. شما بر اساس نوع اعتبار برند، می‌توانید به کیفیت محصول پی ببرید. برندهای ایرانی و خارجی معتبر مثل فابرکاستل، استدلر، استابیلو، پیکاسو، اونر، فکتیس، میلان، آریا، پارس و... در بازار وجود دارد و به خاطر کیفیت بالایش به فروش بالایی دست پیدا کرده است.

2. نوع

 مدادهای رنگی‌ در انواع حرفه‌ای و معمولی تولید و به بازار عرضه می‌شود. مدادهای رنگی معمولی همان محصولاتی هستند که بچگی‌هایمان داشتیم ولی مدل‌های حرفه‌ای طراحی متفاوت‌تری دارند و قیمتشان هم گران‌تر است. مداد رنگی‌های حرفه‌ای انواع متفاوتی دارند و در مدل‌های آبرنگی، روغنی یا پلی‌کروم تولید و به بازار عرضه می‌شود. مدادهای رنگی بر اساس بافت به انواع نرم و سخت تقسیم بندی می‌شوند. از مدادهای نرم برای پوشانندگی بالا روی کاغذ یا مقوا استفاده می‌کنند و مدادهای سخت‌تر برای جزئیات و سطوح کوچک استفاده می‌شود.

خرید مداد رنگی
خرید انواع مداد رنگی

3. تعداد رنگ

تعداد رنگ‌ها تاثیر بسیاری زیادی بر قیمت می‌گذارد. این محصولات در انواع 6 رنگ تا 200 رنگ و بالاتر در بازار یافت می‌شود. در یک بسته‌بندی هر چقدر تعداد رنگ‌ها بالاتر باشد، قیمت هم بیشتر است. مدادهای رنگی مخصوص نقاشی در انواع 12 رنگه، 6 رنگه یا 24 رنگه هستند ولی طراحان حرفه‌ای رنگ‌های بیشتری را خریداری می‌کنند چون در مدادهای رنگی مثل گواش یا آبرنگ امکان ترکیب رنگ نیست و رنگ به خصوصی لازم است تا طراح بتواند طرح خود را به بهترین شکل ثبت کند.

4. فروشنده

برای خرید مداد رنگی قبل از هر چیز باید به انتخاب فروشنده فکر کنید. هر چقدر فروشنده از انصاف بیشتری برخوردار باشد محصولات با کیفیت را با قیمت کمتری به شما می‌فروشد. در یک فروشگاه خوب که فروشنده منصفی دارد شما قیمت مداد رنگی را کمتر از سایر مغازه‌های در بازار می‌بینید و کیفیتشان را هم بالاتر می‌بینید. به همین خاطر شما می‌توانید به این فروشنده اعتماد کنید و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی مداد رنگی
مداد برند فابرکاستل

نتیجه‌گیری

بسیاری از مغازه داران و بازاریان ترجیح می‌دهند که با استفاده از خرید اینترنتی مداد رنگی به صورت عمده محصولاتشان را با قیمت کمتری مستقیماً از کارخانه یا تولید کننده دریافت کنند. نمایندگی‌های نوشت افزار در ایران تلاش می‌کنند که در بستر مجازی محصولاتشان را با قیمت کمتر از بازار به مشتریان بفروشند و به دلیل ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با کارخانه محصول را با سود کم و کیفیت واقعی به مشتری ارائه بدهند. نمایندگی‌های مهم نوشت افزار در ایران، فروشگاه خانه کاغذ است. فروشگاه خانه کاغذ به صورت حضوری در شهر قم فعالیت می‌کند و از طریق فروشگاه اینترنتی امکان ارتباط با افراد در سراسر جهان را برای مشتریان فراهم کرده است. برای ارتباط با این فروشگاه با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید.شماره تماس

 02532400594