در حال نمایش 3 نتیجه


تخته وایت برد

راهنمای خرید تخته وایت برد

در دنیای امروز، تخته‌های وایت‌برد به یکی از ضروری‌ترین ابزارها در کلاس‌های درس و جلسات مختلف تبدیل شده‌اند؛ البته کاربرد این تخته‌ها به همین دو مورد ختم نمی‌شود خیلی از افراد از وایت‌برد در آشپزخانه و سایر قسمت‌های خانه برای نوشتن ایده‌ها، لیست کارها و... استفاده می‌کنند. اگر شما هم می‌خواهید با کمک این تخته‌ها به زندگی‌تان نظم ببخشید، در ادامه این مطلب همراه خانه‌کاغذ باشید تا فوت‌وفن‌های خرید تخته وایت برد را با شما در میان بگذاریم.

موقع خرید تخته وایت برد به چه نکاتی باید دقت کرد؟

دانستن چند نکته زیر موقع خرید وایت برد حتما به کار شما خواهد آمد.

1- به اندازه تخته دقت کنید!

قبل از هر چیز به اندازه تخته دقت کنید؛ شما می‌توانید برای انتخاب تخته از جدول زیر استفاده کنید.

تخته 50*70 انجام کارهای روزانه
تخته 100*200 مدرسه و دانشگاه
تخته 100*80 جلسات شرکت

2- به جنس تخته دقت کنید!

تخته وایت‌برد دو نوع مغناطیسی و غیرمغناطیسی دارد و معمولا قیمت تخته وایت برد مغناطیسی کمی بالاتر است. اگر هنگام کار یا تدریس از لوازم مغناطیسی استفاده می‌کنید بهتر است تخته وایت برد مغناطیسی را انتخاب کنید.

3- به مدل تخته دقت کنید!

تخته‌های وایت‌برد در دو مدل دیواری و ایستاده به بازار عرضه می‌شوند. اگر در جاهای مختلف خانه، محل‌کار یا کلاس به تخته نیاز دارید، بهتر است تخته‌های ایستاده را انتخاب کنید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی در بخش‌های مختلف حرکت دهید؛ اما اگر فقط در یک قسمت خاص از خانه یا محل‌کار به تخته نیاز دارید، تخته‌های دیوار گزینه مناسب‌تری برای شما هستند.

قیمت تخته وایت برد
موقع خرید تخته وایت برد به چه نکاتی باید دقت کرد؟

4- به کیفیت رنگ پوششی تخته دقت کنید!

کیفیت رنگ پوششی تخته یکی از مهم‌ترین نکاتی‌ست که هنگام خرید وایت برد باید به آن دقت کنید. اگر رنگ پوششی تخته انتخابی شما کیفیت مناسبی نداشته باشد، ممکن است جوهر ماژیک به سختی از روی آن پاک شود و بعد از هر بار استفاده شما را به دردسر بیندازد.

5- به چهارچوب تخته دقت کنید!

چهارچوب تخته نقش مهمی در حفظ کیفیت تخته دارد؛ با کمک این چهارچوب رطوبت به لایه پوششی تخته نفوذ نمی‌کند و به مرور روکش تخته از بین نمی‌رود؛ پس هنگام خرید وایت برد به چهارچوب آن حسابی دقت کنید و سعی کنید تخته‌ای را انتخاب کنید که چهارچوب فلزی و گوشه‌های ضدضربه داشته باشد.

جمع‌بندی

در این مطلب از خانه‌کاغذ سعی ‌کردیم فوت‌وفن‌های خرید تخته وایت برد را با شما در میان بگذاریم. با ارزیابی تمامی مواردی که به شما گفتیم می‌توانید از خریدتان نهایت رضایت را داشته باشید. اگر قصد خرید یک وایت‌برد باکیفیت را دارید، از شما دعوت می‌کنیم تا سری به صفحه محصولات ما بزنید. ما در خانه‌کاغذ قیمت مناسب و کیفیت بالای تمامی اجناسمان را تضمین می‌کنیم؛ همچنین اگر قصد خرید عمده یا خرید تلفنی را دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

09128793323 

02532400594

02532938235

شما هنگام خرید وایت برد به چه نکاتی توجه می‌کنید؟ لطفا در قسمت کامنت نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1- قیمت تخته وایت برد بزرگ چقدر است؟

در بهار سال 1403 قیمت تخته وایت برد از 28000 تومان تا 15038000 تومان متغیر است.

2- چطور تخته وایت‌برد را تمیز کنیم؟

برای پاک‌کردن تخته وایت‌برد بهتر است از دستمال‌ خشک یا تخته‌ پاک‌کن مخصوص استفاده کنید.

3- چه برندهایی در زمینه تولید تخته وایت‌برد شهرت بیشتری دارند؟

برندهای آسابرد، پالیزان و پارسیان‌برد در زمینه تولید تخته وایت‌برد شهرت زیادی دارند.

برای مطالعه بیشتر شما

What should I look for in a Whiteboard