هیچ محصولی یافت نشد.

خط کش فلزی

راهنمای خرید خط کش فلزی با قیمت مناسب!

پشت هر خطی که با دقت رسم شده است، پای یک خط کش فلزی در میان است! در دنیای متنوع و رنگارنگ نوشت‌افزار، چیزی که همچنان کیفیت و هوادارنش را حفظ کرده است، خط‌کش‌های فلزی هستند! خط‌کش‌های فلزی به‌خاطر دوام و دقتی که دارند، سال‌هاست که تولید می‌شوند و حتی با وجود خط‌کش‌های متنوع و جدیدتر، باز هم خیلی از افراد ترجیح می‌دهند از خط‌کش‌های فلزی استفاده کنند؛ اگر شما هم قصد خرید یک خط کش استیل باکیفیت را دارید، در ادامه همراه ما باشید تا فوت‌وفن‌های خرید این محصول را به شما آموزش دهیم.

قیمت خط کش فلزی
خرید خط کش استیل چه مزایایی دارد؟

خرید خط کش فلزی چه مزایایی دارد؟

با خرید خط کش استیل می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

1- بادوام است!

اگر دوست‌دارید از وسایلتان برای طولانی‌مدت استفاده کنید، قطعا باید یک خط کش استیل در جامدادی خود داشته باشید! خط‌کش‌های فلزی دوام بسیار زیادی دارند و به‌همین‌راحتی آسیب نمی‌بینند و نمی‌شکنند.

2- کثیف نمی‌شود!

حتما شما هم تجربه این را داشته‌اید که موقع کار با خودکار یا ماژیک، خط‌کش شما مدام کثیف می‌شود؛ با استفاده از خط‌کش‌های فلزی می‌توانید این مشکل را برای همیشه حل کنید چراکه این خط‌کش‌ها به‌راحتی با یک دستمال تمیز می‌شوند.

3- دقیق است!

درجه‌بندی خط‌کش‌های فلزی دقیق‌تر از آن چیزی‌ست که فکرش را می‌کنید و اگر به اندازه‌گیری‌های بسیار دقیق نیاز دارید، باید حتما از خط‌کش‌های فلزی استفاده کنید؛ خوبی دیگر این خط‌کش‌ها این است که در پشت آن جدول‌ضرب رسم شده است و این ویژگی مخصوصا سر جلسه امتحان حسابی به کار دانش‌آموزان می‌آید!

4- کاربردی‌ست!

فرقی نمی‌کند برای اجرای یک پروژه مهندسی پیچیده نیاز به خط‌کش داشته باشید یا برای انجام تکالیف ساده‌ی مدرسه! خط‌کش‌های فلزی انعطاف‌پذیری بسیار بالایی دارند و در هر شرایطی می‌توانند کار شما را راه بیندازند.

خرید خط کش فلزی
هنگام خرید خط کش فلزی به چه نکاتی دقت کنیم؟

هنگام خرید خط کش فلزی به چه نکاتی دقت کنیم؟

برای این‌که از خریدتان نهایت رضایت را داشته باشید، بهتر است هنگام خرید خط کش استیل حسابی مراقب نکات زیر باشید!

1- کیفیت

اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، کیفیت خط‌کش است. بعضی از خط‌کش‌های فلزی نشانه‌گذاری‌های خوبی ندارند و با چند بار دست‌کشیدن روی اعداد، اثر آن کاملا از بین می‌رود. نکته دیگری که در مورد نشانه‌گذاری‌های خط‌کش باید به آن توجه کنید، اندازه آن است. سعی‌کنید خط‌کشی را انتخاب کنید که اعداد روی آن درشت و خوانا نوشته شده باشند.

2- اندازه

دومین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، اندازه خط‌کش است. قبل از خرید بهتر است به نیازهای‌تان کاملا توجه کرده و براساس آن خط‌کش موردنظرتان را انتخاب کنید. با انجام این کار خط‌کشی که خریداری می‌کنید بیش‌ازحد بلند یا کوتاه نخواهد بود و همیشه کار شما را راه خواهد انداخت.

3- قیمت

نکته دیگری که هنگام خرید خط کش استیل نباید از قلم انداخت، قیمت آن است. اگر خرید خود را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهید، می‌توانید قیمت خط کش فلزی را در سایت‌های مختلف مقایسه کرده و در نهایت از منصف‌ترین فروشگاه خریدتان را انجام دهید؛ البته خرید آنلاین یک مزیت دیگر هم دارد و آن هم این است که شما می‌توانید نظرات سایر مشتریان را بخوانید و در مورد کیفیت خط‌کش موردنظرتان اطمینان بیشتری کسب کنید.

4- واحد اندازه‌گیری

آخرین نکته‌ای که هنگام خرید خط کش استیل باید به آن توجه کنید، واحد اندازه‌گیری آن است. واحد اندازه‌گیری بعضی از خط‌کش‌ها برحسب سانتی‌متر است و بعضی دیگر برحسب اینچ؛ شما می‌توانید براساس نیازی که دارید خط‌کش موردنظرتان را انتخاب کنید.

جمع‌بندی

امروز در خانه‌کاغذ با شما در مورد خط‌‌کش‌های فلزی صحبت کردیم؛ همان‌طور که مشاهده کردید این خط‌کش‌ها دوام بسیار زیادی دارند و شما می‌توانید از آن‌ها در طولانی‌مدت استفاده کنید بدون اینکه به کیفیت آن لطمه‌ای وارد شود؛ اگر شما هم قصد خرید خط کش فلزی را دارید، از شما دعوت می‌کنیم نگاهی به محصولات ما در خانه‌کاغذ بیندازید. ما در خانه‌کاغذ در کنار قیمت پایین، کیفیت تمام محصولاتمان را هم تضمین می‌کنیم؛ پس فرصت را از دست ندهید و همین امروز اولین سفارشتان را در سایت ما ثبت کنید؛ راستی اگر در مورد محصولات ما سوالی دارید یا می‌خواهید سفارشتان را به‌صورت عمده ثبت کنید، می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

02532938235

02532400594

09128793323

کدام ویژگی خط‌کش‌های فلزی برای شما جذابیت دارد؟ لطفا در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1- قیمت خط کش فلزی چقدر است؟

قیمت خط کش استیل در زمستان 1402 از 24000 تومان تا 178 هزار تومان متغیر است.

2- قیمت خط‌کش‌های فلزی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت خط‌کش‌های فلزی به برند، اندازه و فروشگاهی که خریدتان را از آن انجام می‌دهید، بستگی دارد.

3- از خط‌کش‌های فلزی در چه مواردی می‌توان استفاده کرد؟

برای حل تکالیف مدرسه، نقشه‌کشی، طراحی الگو و... می‌توان از خط‌کش‌های فلزی کمک گرفت.

برای مطالعه بیشتر شما

Steel Rules