چسب نواری باریک

در حال نمایش 2 نتیجه

12,000 تومان

لوازم تحریر

چسب نواری تاپرول

7,900 تومان

چسب نواری باریک

دنیا شگفت‌انگیز کاردستی با چسب نواری باریک

 چسب نواری باریک، فراتر از یک ابزار ساده برای چسباندن کاغذ است، زیرا با استفاده از آن می‌توان کاردستی‌هایی را درست کرد که باعث پرورش کودکان می‌شود. در این مقاله ما به خلق چند کاردستی به کمک چسب نواری باریک می‌پردازیم که باعث رشد ذهنی و افزایش خلاقیت کودکان می شود، پس تا انتها همراه ما باشید.

با چسب نواری باریک چه کاردستی‌هایی می‌توان درست کرد؟

چسب نواری باریک کاربردهای زیادی برای ما دراد که یکی از بهترین کاربردهای آن درست کردن کاردستی و ایجاد یک سرگرمی برای کودکان است. با استفاده از چسب نواری باریک کودکان می‌توانند کاردستی ‌ای مختلفی بسازند و خلاقیت‌شان را در زمان درست کردن کاردستی با نوار چسب باریک بروز دهند. برخی از کاردستی هایی که می‌توان با چسب نواری خیلی باریک درست کرد عبارتند از:

قیمت چسب نواری باریک
ساخت بازی مارپیچ با چسب نواری

1. ساخت بازی مارپیچ

تنها با خرید چسب نواری باریک، چند نی و یک مقوا، شما زمینه رشد ذهنی و تقویت هماهنگی بین چشم و دست فرزندتان را فراهم می‌کنید. برای درست کردن این کاردستی علاوه‌بر مواردی که گفته شدف نیاز است تا یک درب مقوایی، یک عدد تیله و به دلخواه یک کاغذ رنگی نیز داشته باشید.

برای شروع کافی است، سطح داخلی دربِ جعبه مقوایی را با استفاده از چسب نواری باریک چسب زده و با کاغذ رنگی بپوشانید. در مرحله‌ بعد، محل‌هایی که قرار است، نی‌ها را بچسبانید، با مداد علامت بزنید. نی‌ها را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کنید و با کمک نوار چسب خیلی باریک، در محل‌های مناسب بچسبانید.

 از سمت دیواره‌ی جعبه مقوایی، یک سوراخ برای ورود تیله ایجاد کنید. به همین راحتی می‌توانید این کاردستی را که حالت بازی فکری دارد و به رشد فرزندتان کمک می‌کند را همراه با کودک‌تان درست کنید.

اگر چسب نواری در منزل‌تان به اتمام رسیده است و به همین خاطر با فرزندتان به درست کردن کاردستی نمی‌پردازید، با شماره زیر تماس بگیرید و این مشکل را حل کنید.

09128793323

2. ساخت گلدان رنگی با مواد بازیافتی

با درست کردن این کاردستی که تنها نیاز به خرید چسب نواری باریک، کاغذ رنگی و یک بطری پلاستیکی دارد، شما می‌توانید به فرزند خود بازیافت و استفاده از پسماند را آموزش دهید. برای درست کردن این کاردستی ساده فقط کافیست، به اندازه بطری که دارید، کاغذ رنگی را برش بزنید و با استفاده از چسب نواری باریک بزرگ، کاغذ رنگی که برش داده‌اید را به بطری بچسبانید. حالا، نه تنها فرزند شما بازیافت کردن را یادگرفته است بلکه یک گلدان بسیار زیبا را نیز خلق کرده است.

نوار چسب باریک
ساخت گلدان بازیافتی با چسب نواری خیلی باریک

3. ساخت بادبادک

برای درست کردن بادبادک نیاز به خرید چسب نواری باریک، کاغذ یا مقوای رنگی، نی و نخ دارید. برای ساخت ای کاردستی به یادماندنی، اولین گام این است که با استفاده از یک مداد طرحی را که می‌خواهید بر روی کاغذ بکشید و در گام بعدی با استفاده از قیچی طرحی را که کشیده‌اید برش زده و جدا کنید.

گام سوم برای ساخت این پرنده، قرار دادن دو نی یا چوب به صورت عمود با استفاده از نوار چسب باریک، بر قسمت پشت لوزی‌ای برش زده است. گام چهارم که باعث افزایش خلاقیت کودک می‌شود، تزئین بادبادک ایست. در این مرحله با استفاده از باقی مانده کاغذ رنگی و یک چسب نواری باریک می توان حلقه‌هایی ایجاد کرد و به بادبادک چسباند.

خرید چسب نواری باریک
درست کردن بادبادک با چسب نواری باریک بزرگ

چسب نواری باریک با بهترین کیفیت را از کجا می‌توان تهیه کرد؟

تقریبا در بیشتر فروشگاه‌ها و لوازم‌التحریری‌ها چسب نواری باریک وجود؛ ولی اینکه نوار چسب باریک را از کجا بخریم که علاوه‌بر کیفیت بسیار خوب، قیمت مناسبی هم داشته باشد یک سوال مهم است، زیرا ممکن است برخی از فروشگاه‌ها قیمت چسب نواری باریک را بیشتر از چیزی که هست اعلام کنند. برای خرید چسب نواری باریک با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت می‌توانید به فروشگاه‌ خانه کاغذ که یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه‌ها است مراجعه کنید. فروشگاه خانه کاغذ سالهاست که محصولات باکیفیت خود را با مطلوب‌ترین قیمت موجود در بازار به مشتریان خود عرضه می‌کند.

چسب نواری باریک بزرگ
قیمت چسب نواری باریک

جمع‌بندی

چسب نواری باریک یک وسیله و ابزار کارآمد برای تمامی سنین است. وجود این چنین ابزاری در منازلی که دارای کودک است مهمتر و ضروری‌تر است زیرا کودکان با استفاده از همین وسیله ساده می‌توانند چیزاهایی را خلق کنند که به آموزش و یادگیری آن‌ها کمک می‌کند. برای تهیه این محصول با کیفیت و قیمتی مناسب می‌توانید به فروسگاه خانه کاغذ که سالهاست در این حوزه مشغول به فعالیت هستند تماس بگیرید. برای تماس با فروشگاه خانه کاغذ کافیست با یکی از شماره‌‌های زیر ارتباط برقرار کنید.

02532938235

02532400594

09128793323

 سوالات متداول

1. آیا می‌توان از نوار چسب نواری باریک برای ساخت کارت‌های تبریک استفاده کرد؟

بله، شما می‌توانید با استفاده از چسب نواری باریک کارت‌های تبریک زیبایی بسازید. برای این کار، طرح مورد نظر خود را با نوار چسب روی یک کارت خالی بچسبانید و سپس آن را با رنگ، اکلیل و سایر مواد تزیینی تزئین کنید.

2. آیا می‌توان از چسب نواری باریک برای تعمیر اشیاء شکسته استفاده کرد؟

 شما می‌توانید با استفاده از نوار چسب نواری اشیاء شکسته را به طور موقت تعمیر کنید. برای این کار، نوار چسب را روی شکستگی بچسبانید و آن را فشار دهید تا به خوبی بچسبد. البته به یاد داشته باشید که این روش فقط برای تعمیر موقتی است و برای تعمیر دائمی باید از روش‌های مناسب‌تر استفاده کنید.

3. برای تهیه چسب نواری باریک به کدام فروشگاه مراجعه کنم؟

برای تهیه این ابزار کاربردی می‌توانید به فروشگاه‌های مختلفی مراجعه کنید، ولی اگر می‌خواهید این محصول را با کیفیت و قیمتی مناسب‌ تهیه کنید، به فروشگاه خانه کاغذ مراجعه کنید.