در حال نمایش 2 نتیجه

لوازم تحریر

ابرنگ 12 رنگ اریا

برای قیمت تماس بگیرید

لوازم تحریر

ابرنگ6 رنگ اریا

برای قیمت تماس بگیرید

خرید آبرنگ

خرید آبرنگ حرفه‌ ای و ساده با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت

آیا فکر می‌کنید که فقط کودکان طرفدار خرید آبرنگ نقاشی هستند؟ خیر، بزرگسالان و مخصوصا هنرمندان هم از کشیدن نقاشی روی بوم با استفاده از آبرنگ لذت زیادی می‌برند. آبرنگ ترکیب رنگ با آب است که وقتی به آب آغشته می‌شود و روی کاغذ یا بوم به نمایش درمی‌آید، حالت زیبایی را از خود به جا می‌گذارد. اگر شما در مورد خصوصیات آبرنگ اطلاعات جامع و کاملی داشته باشید، می‌توانید با چشم باز انتخاب کنید و یک محصول مناسب را خریداری نمایید. برای آشنایی با انواع آبرنگ و مشخصات این محصول تا پایان مطلب همراه ما باشید. در پایان این مطلب یک فروشنده معتبر را به شما معرفی می‌کنیم.

قیمت آبرنگ
خرید آبرنگ

انواع آبرنگ

آبرنگ‌ها بر حسب نوع استفاده به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که این انواع عبارت است از:

1. آبرنگ قرصی

این مدل آبرنگ برای دانش‌آموزان مناسب است. در مدل‌های قرصی تعداد زیادی از رنگ‌ها در ابعاد کم و کوچک در یک جعبه کنار هم قرار گرفته‌اند. هنرمندان از این محصولات در سفر استفاده می‌کنند. از مهمترین ویژگی‌های این محصولات می‌توان به حمل و نقل آسان، قدرت و تنوع در رنگ‌ها اشاره کرد. یکی از مزایای این مدل آبرنگ‌ها این است که به راحتی می‌توان رنگ موردنظر را کاهش یا افزایش داد.

2. آبرنگ تیوپی مرطوب

هنرمندانی که به حجم زیادی از رنگ نیاز دارند، آبرنگ تیوپی را انتخاب می‌کنند. قدرت رنگ در این آبرنگ‌ها بیشتر است و به دلیل حجم زیاد، رنگدانه بیشتر و سرعت ساخت بالاتر فروش بالایی را از آن خود کرده است. آبرنگ‌های تیوپی در معرض نور خورشید و گرما نیستند و به همین خاطر دوام بالاتری نسبت به گواش دارند. گواش‌ها در ظروف شیشه‌ای هستند و بیشتر در معرض نور خورشیدند.

تنوع برند در آبرنگ

آبرنگ‌ها از نظر کارخانه تولیدکننده به انواع متفاوتی تقسیم بندی میشوند. نوع برند تاثیر زیادی بر قیمت آبرنگ می‌گذارد. هر چقدر یک برند از اعتبار بیشتر برخوردار باشد خریدار بابت خرید یک آبرنگ باید هزینه بیشتری کند. برندهای با کیفیت و معروف آبرنگ عبارت است از:

  • برند اشمینگ
  • بزند سن‌پترزبورگ
  • بزند افرا
  • برند پنتل
  • برند پلیکان
  • برند وینزور
  • بزند لیگوو
  • برند رپین

قیمت آبرنگ حرفه‌ ای به نسبت آبرنگ نقاشی کودکان بیشتر است. آبرنگ حرفه ای قدرت رنگ بیشتری دارد و معمولا مطلوب نظر نقاشان حرفه‌ای است. برندهایی مثل سن‌پترزبورگ به دلیل کیفیت بالای محصولاتش و دوام و ماندگاری بالا جز آبرنگ حرفه‌ای به حساب می‌آیند. خرید آبرنگ حرفه‌ ای مارک سن پترزبورگ به دلیل قدرت رنگ بالا توسط هنرمندان بسیاری انجام می‌شود.

قیمت آبرنگ نقاشی
قیمت آبرنگ نقاشی

نکات لازم هنگام خرید آبرنگ

برای خرید یک آبرنگ قبل از هر چیز باید به چه نکته توجه کنید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید، این نکات عبارت است از:

1. قیمت آبرنگ

هنگام خرید آبرنگ نقاشی و حرفه ای اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید میزان بودجه شماست. آبرنگ حرفه ای که برای هنرمندان طراحی شده است به دلیل قدرت رنگ بالا و دوام خوب قیمتشان خیلی زیاد است. توصیه می‌شود که هنگام خرید توجه کنید که محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری نمایید.

2. میزان حرفه‌ ای بودن آبرنگ

یکی از مهمترین نکات هنگام انتخاب آبرنگ میزان حرفه‌ ای بودن و کاربرد آبرنگ‌هاست. شما بر حسب کارایی مورد انتظار خود یک مدل را انتخاب می‌کنید. هر چقدر یک آبرنگ مدل بالاتری داشته باشد، قیمتش بیشتر است. قیمت آبرنگ ساده و قیمت آبرنگ نقاشی بر حسب ویژگی‌هایشان متفاوت هستند. برای خرید این محصولات قبل از اقدام خرید از فروشگاه‌های معتبر قیمت بگیرید.

3. تعداد رنگ آبرنگ

یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید، تعداد رنگ است. هر چقدر تعداد رنگ بالاتر باشد، قیمت هم افزایش پیدا می‌کند. کودکان معمولا طرفدار خرید آبرنگ نقاشی هستند که تعداد رنگش بالاست و می‌توانند نقاشی‌های زیبایی را با آن ثبت کنند.

4. مدل آبرنگ

مدل آبرنگ اولین نکته‌ای است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. در بخش انواع آبرنگ به ویژگی‌های آبرنگ تیوپی و قرصی به صورت مفصل پرداختیم و شما می‌توانید بر حسب کاربرد مورد انتظار خود یک مدل را انتخاب کنید. اگر به دنبال خرید یک آبرنگ ساده هستید مدل قرصی را انتخاب کنید. قیمت آبرنگ ساده کمتر از مدل حرفه‌ای است.

5. برند آبرنگ

برند تاثیر زیادی بر کیفیت می‌گذارد. برندهای معتبر از مواد مرغوبی برای تولید آبرنگ استفاده می‌کنند. بدیهی است که برندهای خوب علاوه بر اینکه کیفیتشان بالاست، قیمتشان هم زیاد است.

قیمت آبرنگ ساده
آبرنگ قرصی

نتیجه‌گیری

برای خرید آبرنگ حرفه ای و خرید آبرنگ ساده با قیمت پایین‌تر از سایر فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی می‌توانید به نمایندگی لوازم‌التحریر در ایران مراجعه کنید. فروشگاه خانه کاغذ یکی از معتبرترین نمایندگی‌های لوازم التحریر در ایران است که محصولات را به صورت عمده و تکی به مشتریان می‌فروشد. این فروشگاه در شهر قم به صورت حضوری فعالیت می‌کند و از طریق بستر اینترنت با مشتریان در سراسر جهان در ارتباط است. توجه داشته باشید که آبرنگ‌هایی که از این فروشگاه می‌خرید، قیمت‌شان پایین است و کیفیت‌شان بالا است.

شماره تماس

02532400594