هیچ محصولی یافت نشد.

جامدادی درب دار

راهنمای خرید جامدادی درب دار

اگر می‌خواهید بچه‌ها بدون جامدادی به مدررسه نروند و لوازم التحریرشان را گم نکنند، بهتر است برای آن‌ها جامدادی‌ درب دار بخرید.

 حتما شما هم می‌دانید که لوازم التحریر هرچقدر فانتزی‌تر باشد بچه‌ها آن‌ها را بیشتر دوست دارند. جامدادی‌های درب دار با طرح‌های فانتزی باعث می‌شوند دانش‌آموزان انگیز پیدا کنند و با اشتیاق از لوازم التحریر‌شان نگهداری کنند. اگر به دنبال خرید جامدادی در دار هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید زیرا در این مقاله ما تمامی نکات لازم قبل از خرید این نوع جامدادی‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم.

انواع جامدادی درب دار

جامدادی‌های درب دار در طرح‌ها و جنس‌های مختلی روانه بازار می‌شوند. رایج‌ترین نوع این جامدادی‌ها فلزی، پلاستیکی و ترش دار است که در ادامه در رابطه با آن‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

1. جامدادی‌های فلزی

 جامدادی درب دار فلزی استحکام بالای دارد و برای دانش آموزانی که زیاد از جامدادی‌هایشان استفاده می‌کنند بسیار مناسب است زیرا دیرتر خراب می‌شوند.

2. جامدادی‌های پلاستیکی

جامدادی‌های پلاستیکی طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت و گوناگونی دارند. قیمت جامدادی درب دار با جنس پلاستیکی نسبت به جامدادی‌های فلزی ارزان‌تر است ولی باید گفت که به اندازه جامدادی‌های فلزی استحکام ندارد.

3. جامدادی‌های تراش‌ دار

برخی از جامدادی‌های درب دار تراش دارند. جامدادی‌هایی که تراش دارند بیشتر برای دانش‌آموزان کاربرد دارد زیرا دیگر نیازی به تراش ندارند و از همان تراشی که برای روی جامدادی گذاشته شده است استفاده می‌کنند.

جامدادی در دار
در زمان خرید جامدادی در دار باید به چه نکاتی توجه کرد؟

نکاتی مهم در زمان خرید جامدادی در دار

مانند خرید هر وسیله دیگر در زمان خرید جامدادی‌های درب دار نیز یک‌سری نکات مهم وجود دارد که باید قبل از خرید آن‌ها را بدانید.

1. قیمت جامدادی درب دار

قبل از اینکه برای خرید جامدادی اقدام کنید حتما از چند فروشگاه مختلف قیمت بگیرید. برخی از جامدادی‌ها به دلیل برندی که آن‌ها را تولید کرده است ممکن است گرون‌تر از سایر جامدادی‌ها باشند.

2. جنس جامدادی

جنس جامدادی در دار با توجه به نیازتان و یا کاربردی که از آن می‌خواهید انتخاب کنید. اگر می‌خواهید جامدادی بادوامی داشته باشید که سال‌ها برای شما کار کند، پس به سراغ جنس فلزی بروید. اگر می‌خواهید جامدادی با طرح‌های فانتزی و رنگارنگ داشته باشید، پس به سراغ جامدادی با جنس پلاستیکی بروید.

3. اندازه جامدادی

اندازه جامدادی، مورد بعدی است که باید در زمان خرید به آن توجه کنید. اندازه جامدادی بستگی به کاربرد و سلیقه شما دارد. اگر از لوازم التحریر زیادی استفاده می‌کنید و نیاز دارید که همیشه همه آن‌ها همراه‌تان باشد، پس جامدادی‌های بزرگ مناسب شما است. اگر لوازم التحریر کمی دارید و جامدادی‌ می‌خواهید که دست و پا‌گیر نباشد، پس جامدادی‌های با ابعاد کوچک برای شما بهتر است.

4. نوع درب جامدادی

معمولا جامدادی‌های درب دار در دو نوع درب مغناطیسی و درب زیپی تولید و روانه بازار می‌شوند. جامدادی‌های که درب مغناطیسی دارند به راحتی باز و بسته می‌شود و برای دانش‌آموزان کوچک‌تر مناسب است. جامدادی‌های که درب زیپی دارند از امنیت بالاتری نسبت به جامدادی درب مغناطیسی برخوردار است.

خرید جامدادی درب دار
نحوه نگهداری از جامدادی‌های درب دار

نحوه نگهداری از جامدادی درب دار

برای ماندگاری بیشتر و بهتر جامدادی در دار بهتر است موارد زیر را انجام دهید.

  • جامدادی را رد معرض نور مستقیم خورشید نگذارید.
  • اشیاء سنگین را در جامدادی نگذارید.
  • جامدادی را مرتباً تمیز کنید.

بهترین برندهای جامدادی درب دار

بهترین مارک‌هایی که امروزه برای جامدادی‌های در دار وجود دارد عبارتند از:

  • پاپکو
  • پلیکان
  • زیکو
  • کیان
  • استدلر
قیمت جامدادی درب دار
جامدادی‌های در دار فانتزی

سخن پایانی

جامدادی درب دار یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از گم شدن لوازم التحریر دانش‌آموزان است. جامدادی‌ها در دار ممکن است قیمت‌های خیلی متفاوتی داشته باشند که این موضوع به برند و فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید دارد. یکی از فروشگاه‌های اینترنتی که تمامی محصولات خود را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت و کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد، فروشگاه خانه کاغذ است. فروشگاه خانه کاغذ تمام محصولات نوشت افزاری و لوازم التحریری که نیاز دارید را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای شما فراهم می‌کند. برای خرید از این فروشگاه فقط کافی است سری به سایت آن بزنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید.

02532938235