در حال نمایش 2 نتیجه

برای قیمت تماس بگیرید
برای قیمت تماس بگیرید

دفتر 50 برگ

خرید دفتر 50 برگ سیمی و فانتزی با قیمت ارزان از خانه کاغذ

آیا به دنبال یک دفتر با تعداد برگ متوسط می‌گردید؟ دفتری می‌خواهید که سبک باشد؟ دفتر 50 برگ دقیقا همان دفتری است که به آن نیاز دارید. این دفتر یک نوع دفتر شامل ۵۰ صفحه خطی یا بدون خط است. این دفترها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند، اما به صورت معمولی ابعاد استاندارد یک دفتر پنجاه برگ حدوداً ۱۷ سانتی‌متر در ۲۱ سانتی‌متر است. دفترهای ۵۰ برگ معمولاً توسط دانش‌آموزان، دانشجویان، مدیران و کارمندان برای نوشتن یا یادداشت برخی اطلاعات و تکالیف است. دفتر 50 برگ دارای انواع طرح‌ها، جلدها و با کاربردهای مختلف است که در ادامه به معرفی آن‌ها پرداخته‌ایم.

دفتر مشق 50 برگ
قیمت دفتر 50 برگ

معرفی انواع دفتر 50 برگ

انواع دفتر پنجاه برگ شامل دفتر ۵۰ برگ سیمی، دفتر مشق 50 برگ، دفتر ۵۰ برگ فانتزی، دفتر ۵۰ برگ بدون سیم منگنه‌ای و ته چسب و... است. تمامی دفترهای نام برده با کیفیت‌های مختلف در خانه کاغذ وجود دارد و به صورت‌های متفاوت عرضه می‌شود. دفترهای ۵۰ برگ سیمی و دفتر پنجاه برگ ساده هر دو نمونه کاربرد یکسانی دارند و با توجه به سلیقه افراد خریداری می‌شوند. اگر به دنبال دفتر پنجاه برگ با مشخصات خاصی هستید بهتر است که با کارشناسان ما در خانه کاغذ ارتباط گرفته و نیاز خود را از طریق کارشناسان ما برآورده کنید.

کاربرد انواع دفتر 50 برگ

دفتر سیمی ۵۰ برگ دارای تعداد برگ‌های کمی است؛ از این رو برای کاربردهای زیادی قابل استفاده است. این نمونه دفاتر سایزهای مختلفی دارند و به عنوان دفاتری برای حل تمرینات، یادداشت‌برداری، نوشتن داستان‌ها و دیگر منظورها استفاده می‌شوند. چراکه وزنی سبک و حجم کمی هم دارند. معمولاً دفتر مشق 50 برگ به صورت فانتزی و سیمی خریداری می‌شود تا دانش‌آموزان با ذوق و علاقه داخل این دفاتر تکالیف خود را انجام دهند. مخصوصاً دانش‌آموزان کلاس اول دبستان که نیاز است حتماً دفاتر ۵۰ برگ فانتزی و فتر مشق ۵۰ برگ برای آن‌ها خریداری شود.

قیمت دفتر 50 برگ
دفتر 50 برگ فانتزی

قیمت دفتر 50 برگ سیمی و ساده

دفتر پنجاه برگ سیمی و ساده با توجه به اینکه دفتر 50 برگ فانتزی یا بدون سیم باشد، قیمت متفاوتی دارد. طراحی روی جلد نیز سبب تغییر زیاد قیمت این دفتر می‌شود. جنس جلد و سادگی و شرکت تولیدکننده نیز در قیمت انواع دفترهای ۵۰ برگ تاثیرگذار هستند. دفتر 50 برگ که به صورت فانتزی با طراحی بسیار زیبا و شیک و همچنین جلد سخت به فروش می‌رسد، قیمت قابل توجهی نسبت به دیگر انواع دفاتر دارد. سایز دفتر پنجاه برگ نیز به نوبه خود در قیمت‌گذاری این دفتر تاثیرگذار است. هرچه اندازه دفتر کوچک‌تر باشد، قیمت کمتر و مناسب‌تری دارد. دفاتر معمولی با جلدهای کاغذی و طراحی‌های ساده و زیبا قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر دفاتر دارند و این دفاتر برای کارمندان و دانشجویان، دفاتر مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای به شمار می‌روند. برای کودکان دبستانی نیز بهتر است از دفاتر سیمی که طراحی زیباتری دارند استفاده کنید. این دفترها نیز با توجه به طراحی روی جلد و فانتزی بودن قیمت مناسبی دارند.

خرید دفتر 50 برگ سیمی و ساده

خرید انواع دفتر 50 برگ سیمی و دفتر ۵۰ برگ فانتزی و دفتر ۵۰ برگ بدون سیم از طریق درگاه‌های اینترنتی به صورت آنلاین امکان‌پذیر است. کسانی که به دنبال خرید این محصولات با قیمت مناسب هستند بهتر است از طریق سایت فروشگاهی خانه کاغذ خرید خود را انجام دهند. شما عزیزان می‌توانید انواع طرح‌ها و رنگ‌بندی دفاتر ۵۰ برگ را از طریق صفحه سایت مشاهده کرده و خرید خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. شما می‌توانید در زمان کوتاه و در هر مکان بهترین دفتر پنجاه برگ، با قیمت مناسب و کیفیت باورنکردنی را خریداری کنید و در اسرع وقت به دست‌تان خواهد رسید.

دفتر 50 برگ سیمی
دفتر سیمی 50 برگ

سخن آخر

انواع دفتر مشق 50 برگ فانتزی یکی از ملزومات بسیار مهم و ضروری برای افرادی هستند که علاقه به یادداشت‌برداری نکات مهم دارند. حتی این دفاتر برای دانش‌آموزان و دانشجویان نیز جزو لاینفک و جدانشدنی از آن‌ها است. دفتر ۵۰ برگ جزو دفاتر مهمی است که برای رفع نیازهای افراد مختلف توسط تولیدکنندگان زیادی تولید شده و با انواع جنس‌ها و طرح‌های مختلف به صورت ساده، سیمی و فانتزی در اختیار همه افراد قرار داده شده است. برای خریدی به صرفه و مناسب بهتر است با همکاران ما در خانه کاغذ با شماره 02532938235 یا 02532400594 و 09128793323 تماس بگیرید.