هیچ محصولی یافت نشد.

پست ایت

راهنمای خرید کاغذ پست ایت

امروزه کاغذ‌های یادداشت پست ایت‌، این کاغذهای کوچک و رنگارنگ چسب‌دار، به ابزاری ضروری در بسیاری از دفاتر، مدارس و خانه‌ها تبدیل شده‌اند. اختراع ساده اما هوشمندانه‌ای که به افراد کمک می‌کند تا ایده‌ها، یادآوری‌ها و لیست‌های کاری خود را به راحتی یادداشت و سازماندهی کنند و به توانند به آن‌ها در زمانی که تعیین کردند رسیدگی کنند.

اگر کاغذ پست ایت‌تان تمام شده است و به دنبال تهیه مجدد آن هستید، به راحتی این کاغذهای کاربردی را از طریق تماس با شماره درج شده، سفارش دهید.

09128793323

کاغذ پست ایت
پست ایت کاغذی کاربردی

کاغذ پست ایت چه کاربردی دارد؟

پست ایت این روزها به علت محبوبیت بالا کاربردهای متفاوتی نیز پیدا کرده است که این کاربردهای گوناگون عبارتند از:

1. لیبل‌گذاری

لیبل‌گذاری یا همان نشان‌گذاری با استفاده از این کاغذها باعث می‌شود تا مدارک، اسناد و ... سازماندهی و مرتب شود و همچنین از گم شدن صفحه‌هات کتاب می‌تواند جلوگیری می‌کند.

2. یادآوری

از کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت برای نوشتن یادآوری‌های روزانه نیز می‌توان استفاده کرد. برای مثال می توانید بر روی یکی از این کاغذهای مواردی را که در خانه نیاز دارید را لیست کرده و بنویسید و بعد برای جلوگیری از فراموشی کاغذ پست ایت را به در یخچال بچسبانید.

3. خلاصه نویسی

از کاغذهای پست ایت برای خلاصه نویسی نیز می‌توان کمک گرفت. برای مثال بعد از مطالعه، مطالب درسی و ... در زمان مرور کردن درس می‌توان از این کاغذ ها استفاده کرد و خلاصه مطالب را یادداشت کرد، پس آن نیز می‌توان کاغذ را به کتاب چسباند تا گم نشود.

قیمت پست ایت چند است؟

قیمت کاغذ پست ایت به موارد مختلفی مانند اندازه، تعداد برگه‌ها و مدل آن بستگی دارد. ولی اگر بخواهیم برای این کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت یک بازه قیمتی مشخص کنیم، می‌توانیم بگوییم قیمت پست ایت در بهار سال 1403 از پنجاه هزار تومان تا صد و ده هزار تومان است.

خرید پست ایت
مهمترین نکات خرید پست ایت

در زمان خرید پست ایت به چه نکاتی باید دقت کرد؟

در زمان خرید پست ایت بهتر است به یک‌سری نکات دقت کنید تا دقیقا بتوانید کاغذ یادداشت پست ایت مناسبی را تهیه کنید. نکات مهم خرید کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت عبارتند از:

1. توجه سایز و مقدار

کاغذ پست ایت در سایزها و مقدارهای متفاوتی در بازار و لوازم‌التحریر‌ها موجود است. انواع سایز و مقدار کاغذ یادداشت پست ایت عبارتند از:

  • پست ایت 100 برگ سایز 7.5 × 7.5 سانتی متر
  • پست ایت 400 برگ سایز 7.5 × 7.5 سانتی متر
  • پست ایت 100 برگ سایز 5 × 7.5 سانتی متر
  • پست ایت 100 برگ سایز 5 × 5 سانتی متر
  • پست ایت 100 برگ سایز 7.5 × 14 سانتی متر
  • پست ایت 100 برگ سایز A5

2. توجه به کاربرد

مورد بعدی که در زمان خرید پست ایت باید به آن توجه کنید، کاربردی است که از آن کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت انتظار دارید. برای مثال اگر شما دانش‌آموز رشته تجربی هستید و برای کشیدن قسمتی از آناتومی بدن نیاز به پست ایت دارید، بهتر است کاغذ پست ایت شفاف تهیه کنید، زیرا این نوع کاغذ‌های چسبی به آسانی مطالب و اشکالی که در زیرشان وجود دارد را نمایش می دهند.

3. توجه به مدل

کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت در مدل‌ها و سبک‌های مختلفی امروزه تولید و روان بازار می‌شوند. برای اینکه بتوانید پست ایت بهتری را انتخاب کنید باید توجه کنید که این کاغذ را برای چه کارهای نیاز دارید. برای مثال اگر می‌خواهید از این کاغذ‌ها به عنوان یک نشان برای گم نکردن صفحه کتاب استفاده کنید و یا نوشتن اهدافی که قرار است در طول روز انجام شود، بهتر است که از مدل فلشی آن استفاده کنید.

کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت
قیمت کاغذ پست ایت

سخن آخر

کاغذ یادداشت چسب دار پست ایت، یکی از لوازم پرکاربرد در زندگی امروزی است. این کاغذها کاربردهای گوناگونی دارند که ما به چند مورد آن در این مقاله اشاره کردیم. اگر می‌خواهید کاغذ پست ایترا با قیمت و کیفیتی استثنایی تهیه کنید، می‌توانید این محصول را از فروشگاه معتبر خانه کاغذ خریداری کنید. برای خریداری این محصول با شماره زیر تماس بگیرید.

02532938235

02532400594

09128793323

سوالات متداول

1. قیمت کاغذ پست ایت چقدر است؟

قیمت کاغذ پست ایت در بهار سال 1403 از 50 هزار تومان تا 110 هزار تومان است.

2. آیا از کاغذ پست ایت شفاف برای نوت‌برداری می‌توان استفاده کرد؟

بله! از همه مدل‌های کاغذ پست ایت می‌توان برای نوت‌برداری استفاده کرد و مانعی برای انجام این کار وجود ندارد.

3. آیا چسب پشت کاغذهای پست ایت زود از بین می‌رود؟

میزان ماندگاری چسب‌های پشت کاغذ پست ایت به مقدر کیفیت آن‌ها بستگی دارد؛ هرچه کیفیت کاغذی که تهیه می‌کنید بیشتر باشد، ماندگاری چسب آن نیز بیشتر خواهد بود.