در حال نمایش 3 نتیجه

لوازم تحریر

سوزن 10 کایزر

برای قیمت تماس بگیرید

سوزن منگنه

سوزن 23/10 کانگرو

برای قیمت تماس بگیرید

سوزن منگنه

سوزن 23/13 کانگرو

برای قیمت تماس بگیرید

سوزن منگنه

در زمان خرید سوزن منگنه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ممکن است با خودتان فکر کنید که سوزن منگنه نکته خاصی ندارد که که در زمان خرید به آن توجه کنیم فقط کافی است به فروشگاه برویم و آن را تهیه کنیم، ولی باید بگویم که سخت در اشتباه هستید زیرا همین وسیله کوچک یک‌سری نکات مهم دارد که اگر بدانید در دفعات بعدی که به خرید سوزن برای منگنه‌تان می‌روید دیگر بی‌اهمیت از کنار این ماجرا عبور نمی‌کنید. برای اینکه با نکات ضروری در زمان خرید آشنا شوید همینجا بمانید.

در زمان خرید سوزن منگنه باید به چه نکاتی دقت کرد؟

درست مانند زمانی که به خرید یک لباس می‌روید و تمام نکات مهم خرید لباس را رعایت می‌کنید، در زمان خرید سوزن منگنه نیز بهتر است به نکات زیر را دقت و توجه کنید.

1. سایز سوزن منگنه

در زمان خرید سوزن برای منگنه حتما به سایز و اندازه درج شده بر روی بسته‌بندی سوزن توجه کنید. سوزن‌ها در سایز‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شوند. این سایز و اندازه بستگی به اندازه دهانه منگنه شما دارد. پس حتما در زمان خرید به اندازه سوزن توجه کنید تا سوزن به درستی در منگنه جا بشود.

2. کیفیت سوزن منگنه

بیشتر سوزن‌هایی که برای منگنه تولید می‌شوند از کیفیت خوبی برخوردار هستند و جای نگرانی در رابطه با کیفیت سوزن‌ها نیست.

3. برند سوزن منگنه

بیشتر کارخانه‌هایی که لوازم‌التحریر تولید می‌کنند، خط تولیدی برای سوزن منگنه نیز دارند. ولی بهتر است از برندهایی این سوزن را تهیه کنید که مطرح هستند و کیفیت سایر لوازم تولیدی آن‌ها نیز بالا است. در بخش‌های بعدی برندهای مطرح در این زمینه را معرفی می‌کنیم.

4. قیمت سوزن منگنه

قیمت سوزن از دیگر معیارها در زمان خرید سوزن منگنه است. حتما قبل از اقدام برای خرید از چندین فروشگاه قیمت این محصول را بپرسید زیرا ممکن است بین چندین فروشگاهی که قیمت می‌کنید اختلاف قیمتی وجود داشته باشد.

قیمت سوزن منگنه
قیمت سوزن منگنه

سوزن منگنه چند نوع سایز دارد؟

سوزن‌های منگنه در سایزهای مختلف تولید و روانه بازار می‌شوند. اندازه این سایزها مرتبط با اندازه منگنه است. اندازه‌های مختلف سوزن منگنه عبارتند از:

  1. سایز 10 با طول ساقه 4 میلی‌متر
  2. سایز 6/24 با طول ساقه 6 میلی‌متر
  3. سایز 8/23 با طول ساقه 8 میلی‌متر
  4. سایز 8/24 با طول ساقه 8 میلی‌متر
  5. سایز 10/23 با طول ساقه 10 میلی‌متر
  6. سایز13/23 با طول ساقه 13 میلی‌متر
خرید سوزن منگنه
بخش‌ها یک سوزن‌منگنه

گنجایش هر سایز سوزن منگنه چقدر است؟

یکی دیگر از دلایل دقت در زمان خرید سوزن موضوع گنجایش سوزن‌ها در سایزهای مختلف است. سوزن‌ها با هر سایز و اندازه‌ای، گنجایش متفاوتی دارند که در ادامه به ترتیب ظرفیت هر اندازه را می‌گوییم.

1. سایز 10

 این اندازه می‌تواند بین 2 تا 20 برگه کاغذ را به آسانی منگنه و بهم متصل کند.

2. سایز 6/24

این سایز ظرفیت منگنه زدن و متصل کردن 20 تا 30 برگه کاغذ را دارد.

3. سایز 8/23

این اندازه برای  منگنه زدن و متصل کردن30 تا 50  برگه کاغذ طراحی شده است.

4. سایز 8/24

سایز 8/24 نیز مانند سایز 8/23 است و چیزی بین 30 تا 50 برگه کاغذ را منگنه می‌کند.

5. سایز 10/23

این سایز گنجایش 40 تا 70 برگه کاغذ را دارد و به راحتی این تعداد کاغذ را منگنه کرده و بهم متصل می‌کند.

6. سایز13/23

ظرفیت این اندازه سوزن بین 70 تا 100 برگه کاغذ است.

سوزن منگنه کوب دستی
گنجایش هر سوزن چقدر است؟

جمع بندی

برای خرید سوزن منگنه بهتر است برخی از نکات را در نظر داشته باشید و بعد به سراغ خرید بروید زیرا ممکن است سوزن منگنه کوب دستی را به درستی انتخاب نکنید. در این مقاله ما نکات مهمی که باید در زمان خرید به آن توجه کنید را برای شما نوشته‌ایم؛ نکاتی مانند اینکه حتما قبل از خرید سوزن منگنه از چندین فروشگاه مختلف قیمت این محصول را بپرسید و بعد آن را تهیه کنید زیرا ممکن است در برخی از فروشگاه یک مدل سوزن منگنه کوب دستی چندین قیمت مختلف داشته باشد. فروشگاه خانه کاغذ یکی از معتبرترین فروشگاه در زمینه لوازم‌التحریر است که محصولات خود را مانند سوزن برای منگنه با قیمت و کیفیتی بسیار مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید از این فروشگاه معتبر که تمامی محصولات خود را با قیمتی استثنایی به فروش می‌رساند، خرید کنید فقط کافیست وارد سایت شوید و ثبت سفارش کنید و یا از طریق شماره‌گیری شماره تماس زیر خرید خود را انجام دهید.

شماره تماس 1: 02532938235

شماره تماس 2: 02532400594

شماره تماس 3: 09128793323