کاغذ گلاسه 200 گرم

هیچ محصولی یافت نشد.

کاغذ گلاسه 200 گرمی

خرید کاغذ گلاسه 200 گرمی با نازل‌ترین قیمت و بالاترین حد کیفیت

کاغذ گلاسه خوب کاغذی است که هم وزن استانداردی دارد و هم قیمتش مناسب است. پیشنهاد بسیاری از افرادی که در حوزه چاپ هستند به مشتریان این است که برای چاپ بروشور، عکس و پوستر از کاغذ گلاسه 200 گرمی استفاده کنند. این کاغذها توسط برندهای متفاوتی به بازار عرضه می‌شود و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. برای خرید یک کاغذ گلاسه با کیفیت تا پایان مطلب همراه ما باشید تا شما را با بهترین برندهای تولید کاغذ گلاسه آشنا کنیم و در مورد ویژگی‌ها کاغذ همه چیز را به شما بگوییم تا بتوانید با اطلاعات کافی محصول موردنظرتان را انتخاب کنید و برای خرید اقدام کنید.

کاغذ گلاسه 200 گرم
خرید کاغذ گلاسه 200 گرمی

کاغذ گلاسه چیست؟

کاغذی که سطح آن صاف و صیقلی است، مناسب‌ترین گزینه برای چاپ پوستر است. روی کاغذهای گلاسه روکشی از جنس ژلاتین است که باعث می‌شود، رنگ‌های چاپ شده بر روی کاغذ از شفافیت و کیفیت خوبی برخوردار باشد. کاغذهای گلاسه به دلیل سطح صاف و براق در صنعت چاپ به محبوبیت بالایی رسیده است.

با وجود اینکه کاغذهای تحریر به نسبت گلاسه ارزان‌تر هستند اما اغلب افراد برای چاپ پوستر از مدل گلاسه استفاده می‌کنند. در کاغذهای تحریر چون لایه‌های رنگی جذب بافت کاغذ می‌شود، رنگ‌ها کدر نشان داده می‌شود و شفافیت کافی را ندارد ولی کاغذهای گلاسه به دلیل سطح صاف و براق رنگ را به داخل بافت جذب نمی‌کنند و مرکب روی سطح کاغذ قرار می‌گیرد و رنگ‌ها شفاف‌تر نشان داده می‌شود. از این کاغذها در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنوع بالایی دارد. شاید سوال شما این باشد که تنوع این کاغذها در چیست؟ ویژگی‌های کاغذ که مشخصات و کاربرد آن را تعیین می‎‌کند؛ در کاغذهای گلاسه مختلف، متفاوت است و بخاطر تفاوت در ویژگی این کاغذها پوسترها، بروشورها، عکس‌ها و... با ضخامت‌ و شفافیت‌های متفاوتی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

مشخصات و ویژگی‌های کاغذ گلاسه چیست؟

1- وزن

وزن یک کاغذ بر حسب گرماژ آن تعیین می‌شود. گرماژ به وزن کاغذ در یک متر مربع گفته می‌شود و هر چقدر یک کاغذ گرماژ بالاتری داشته باشد، وزن آن بیشتر است. کاغذهای گلاسه در گرماژ 80، 90، 100، 118، 135، 148، 170، 200، 250، 280، 300 و 350 توسط برندهای معتبر ایرانی و خارجی تولید می‌شوند و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. اکثر آتلیه‌ها عکاسی برای چاپ عکس دیجیتالی از کاغذهای گلاسه 200 گرمی استفاده می‌کنند چون ضخامت استانداردی دارد.

2- ابعاد

کاغذهای گلاسه هم مثل کاغذ تحریر در سایزهای متفاوتی از A1 تا A10 در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. یکی از پرفروش‌ترین انواع کاغذ گلاسه، کاغذهای سایز A4 یا A3 است که معمولا برای چاپ پوستر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت کاغذ گلاسه 200 گرم
کاربرد کاغذ گلاسه

3- میزان شفافیت سطح کاغذ

کاغذهای گلاسه در انواع براق و مات تولید و به بازار عرضه می‌شود. بروشورهای معمولی که نیازی به درخشندگی روی سطح خود ندارد، معمولا از کاغذهای گلاسه مات استفاده می‌کنند. پوسترهای تبلیغاتی یا تصاویر چاپی در آتلیه‌ها به دلیل درخشندگی سطح از کاغذهای براق استفاده می‌کنند.

4- کیفیت

کیفیت کاغذ گلاسه بر حسب خمیر به کار رفته در آن متفاوت است. برندهای معتبر کاغذهای گلاسه و فتوگلاسه معمولا از خمیر مرغوب در فرایند تولید محصول استفاده می‎‌‌کنند.

5- برند

برندهای شینهو، هانسل، موریم، نیوکرون و نویا محبوب‌ترین و معتبرترین برندهای کاغذ گلاسه است که در کشورهایی نظیر کره‌ جنوبی، چین و اندونزی قرار دارد.

6- قیمت

قیمت کاغذ بر حسب ضخامت و وزن آن‌ها متفاوت است. کاغذهای گلاسه 200 گرمی به دلیل وزن استاندارد در حین اینکه کیفیت بالایی دارند، قیمت‌شان هم مناسب است و برای چاپ پوستر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید کاغذ گلاسه 200 گرم
قیمت کاغذ گلاسه 200 گرمی

خرید کاغذ گلاسه 200 گرم

مواردی که بر قیمت کاغذ گلاسه 200 گرم تاثیر می‌گذارد، اعتبار برند سازنده و میزان کیفیت کاغذ است. برخی از فروشندگان هستند که به خاطر انصاف بالا و جذب مشتری کاغذهای با کیفیت گلاسه 200 گرمی را با قیمت پایینی به مشتریان می‌فروشند. این فروشندگان معمولا با کارخانجات و واردکننده‌ها ارتباط مستقیم و بی‌واسطه دارند و کاغذهای فتو گلاسه و گلاسه را با نزدیک ترین قیمت به کارخانه به مشتریان می‌فروشند. برای خرید کاغذ گلاسه 200 گرم از منصف‌ترین فروشنده با کارشناسان سایت ما تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

قیمت کاغذ گلاسه 200 گرم به نسبت سایر کاغذهای گلاسه به صرفه است چون علاوه بر اینکه جنس خوبی دارد، قیمتش هم زیاد نیست و خیلی از افراد توانایی خرید آن را دارند. کاغذهای گلاسه 200 گرمی در انواع براق و مات تولید و به بازار عرضه می‌شود. این محصولات از قابلیت چاپ خوبی برخوردارند و برای چاپ پوستر، بروشور و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. میزان شفافیت این کاغذها باعث شده که این محصولات برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند. برای خرید کاغذهای گلاسه 200 گرمی با کارشناسان خانه کاغذ ارتباط بگیرید تا بتوانید این محصولات را با نازل‌ترین قیمت بخرید.