هیچ محصولی یافت نشد.

چسب فومراهنمای جامع خرید چسب فوم با نازل‌ترین قیمت

اگر قصد خرید چسب فوم را دارید، لطفا چند دقیقه صبر کنید! قبل از خرید این چسب بهتر است حتما این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله ما تمام نکات مهمی که باید در زمان خرید این نوع چسب به آن توجه کرد را نوشته‌ایم تا شما عزیزان انتخابی درست داشته باشید. با ما تا انتها همراه باشید.

انواع چسب فوم

چسب فوم انواع گوناگونی دارد که بهتر است قبل از خرید با آن‌ها آشنا باشید زیرا هر کدام از انواع چسب‌های فوم کاربردهای مختلفی دارد و ممکن است اگر شما در زمان خرید فقط بگویید چسب فوم، چسبی را تحویل بگیرید که اصلا برای کاری که در نظر داشتید مناسب نباشد. انواع چسب فوم عبارتند از:

1. چسب فوم پلی اورتان

چسب فوم پلی اورتان یکی از رایج‌ترین انواع این چسب است که برای چسباندن فوم، پلاستیک، چوب و فلزات مورد استفاده می‌گیرد. چسب فوم مدل پلی اورتان در دو نوع تک جزئی و دو جزئی در بازار وجود دارد. تفاوت بین این دو نوع در این است که چست پلی اورتان تک جزئی به آسانی قابل استفاده است و نیازی به ترکیب شدن با ماده دیگری ندارد ولی پلی یورتان دو جزئی قدرت چسبندگی بالاتری دارد.

2. چسب فوم اپوکسی

چسب فوم اپوکسی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و حرارت است و برای چسباندن سطوحی که در موقعیت و شرایط سخت قرار دارند، مکان‌هایی مانند استخر، سونا، حمام و... بسیار مناسب است.

قیمت چسب فوم
انواع چسب‌های فوم

3. چسب فوم سیلیکونی

چسب فوم‌های سیلیکونی خاصیت انعطاف پذیری بالایی را شامل می‌شوند و برای چسباندن سطوحی که در موقعیت و شرایط تغییر شکل و یا جا‌به‌جایی هستند، مواردی مانند لوله‌ها و اتصالات، مناسب هستند.

4. چسب فوم اسپری

چسب فوم اسپری، نوعی دیگر از چسب فوم است که به علت اسپری بودن، استفاده از آن بسیار سهل و آسان است. از این نوع چسب فوم برای چسباندن سطوح بزرگ و همینطور سطوحی که دسترس به آن‌ها سخت و دشوار است، مناسب است.

نکات لازم در زمان خرید چسب فوم

در زمان خرید چسب فوم باید به یک‌سری نکات توجه کنید. این نکات ممکن است در انتخاب شما تاثیر زیادی داشته باشد. مهمترین نکاتی که باید در زمان خرید به آن‌ها توجه کنید عبارتند از:

1. نوع سطح

اولین و مهمترین نکته در رابطه با انتخاب چسب فوم، تعیین نوع سطحی است که قرار است از این چسب استفده شود. علت اهمیت نوع سطح این است که، هر نوع چسب فوم مناسب برای یک نوع سطح است.

2. هزینه و قیمت

قیمت چسب فوم یکی دیگر از مواردی است که باید در زمان خرید به آن توجه کنید. حتما قبل از خرید چسب به چندین فروشگاه سر بزنید و قیمت این چسب را جویا شوید. اگر می‌خواهید این چسب را با قیمت و کیفیتی مناسب تهیه کنید، با شماره زیر تماس بگیرید.

09128793323

خرید چسب فوم
نکات مهم خرید چسب ‌فوم

3. میزان چسبندگی

میزان چسبندگی چسب نیز در زمان خرید و انتخاب چسب فوم اهمیت دارد. اگر می‌خواهید چسب را برای سطوحی که در معرض فشار و تنش است استفاده کنید، باید چسبی را انتخاب کنید که قدرت چسبندگی بالایی دارد.

4. میزان مقاومت در برابر عوامل محیطی

چسب‌های فوم میزان مقاومت در برابر عوامل محیطی متفاوتی دارند. برای مثال میزان مقاومت چسب فومی که مناسب برای حرارت است با میزان مقاومت چسب فومی که مناسب برای رطوبت است فرق دارد.

کاربردهای چسب فوم

این نوع چسب کاربردهای گوناگونی دارد که ممکن است از برخی از آن‌ها بی‌اطلاع باشید. برخی از رایج‌ترین کاربردهای چسب فوم در بخش زیر نوشته شده است.

  • چسباندن انواع فوم مانند فوم پلی اتیلن، فوم پلی اورتان و فوم XPS
  • چسباندن پلاستیک
  • چسباندن فلزات
  • درزگیری وعایق‌کاری
  • ساخت ماکت و مجسمه
چسب فوم
چسب اسپری فوم

جمع‌بندی

چسب فوم یکی از ابزارهای کاربردی که در موقعیت‌های مختلف به کار می‌آید. در این مقاله ما تمام موارد و نکاتی که نیاز بود تا در رابطه با چسب فوم بدانید را توضیح دادیم، از انواع آن گرفته تا قیمت. در این مقاله گفتیم که یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان خرید این چسب‌ها به آن توجه کرد قیمت است. قیمت چسب فوم ممکن است در فروشگاه متفاوت باشد، پس حتما قبل از خرید از چند فروشگاه قمیت این محصول را جویا شوید. اگر می‌خواهید این محصول را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید، فقط کافیست با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس 1: 02532938235

شماره تماس 2: 02532400594

شماره تماس 3: 09128793323

سوالات متداول

1. چسب فوم چند نوع دارد؟

این چسب در انواع مختلفی وجود دارد که عبارتند از چب اسپری، چسب سیلیکونی، چسب اورتان و ...

2. کدام نوع از چسب‌های فوم پرکاربردتر است؟

بیشتر افرادی که با چسب فوم کار می‌کنند بر این باوراند که چسب اسپری کارآیی بهتری دارد.