هیچ محصولی یافت نشد.

خرید ذره بین

خرید انواع ذره بین+ قیمت ذره بین دانش آموزی

خرید ذره بین دانش‌ آموزی در فصل‌های مدارس به کار می‌آید. معمولا برای آزمایشات مربوط به درس علوم معلم‌ها به دانش‌آموزان خود پیشنهاد می‌دهند که حتما برای خریدن ذره بین اقدام کنند. ذره بین در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. ذره‌بین‌ها در انواع معمولی و حرفه‌ای برای کارهایی مثل نقاشی، مجسمه سازی، ساعت سازی، عینک سازی، خطاطی، رنگ‌کاری و انواع تعمیرات استفاده می‌کنند. ذره بین در مدل‌های متفاوتی در بازار وجود دارد. این تنوع مدل‌ها باعث شده است که این محصولات کاربرد گسترده‌ای داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع ذره بین تا پایان مطلب همراه ما باشید.

قیمت ذره بین
قیمت ذره بین دانش‌آموزی

خرید انواع ذره بین

ذره‌بین‌ها بر حسب نوع عدسی، جنس بدنه و کاربردها به انواع مختلفی تقسیم‌بندی‌ می‌شوند.

1. دسته بندی ذره بین بر حسب نوع عدسی

  • ذره بین پلاستیکی

انتخاب بسیاری از دانش آموزان برای خرید ذره بین مدرسه انتخاب نوع عدسی پلاستیکی است. قیمت ذره بین دانش آموزی با عدسی پلاستیکی به صرفه‌تر است و علاوه بر قیمت مناسب، وزن کمتری دارد و شکنندگی‌اش هم کمتر است.

  • ذره بین شیشه‌ای

عدسی شیشه‌ای خش پذیری کمتری دارد و از این نظر از ذره بین‌های با عدسی طلقی بهتر است. وزن عدسی شیشه‌ای بهتر است.

2. دسته‌بندی ذره بین بر حسب جنس بدنه

جنس بدنه تاثیر زیادی بر قیمت ذره بین می‌گذارد. معمولا ساعت سازها و تعمیراتی‌ها برای خرید ذره بین به سراغ بدنه‌های محکم چوبی یا فلزی می‌روند. برای خرید ذره بین مدرسه بدنه‌های پلاستیکی هم گزینه مناسبی است و قیمتش مناسب‌تر است.

3. دسته بندی ذره بین بر حسب کاربرد

ذره بین‌ها بر حسب کاربرد به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. ذره بین‌ها در انواع دستی، رومیزی، کنارمیزی، چشمی و عینکی تقسیم‌بندی می‌شوند.

نکات لازم برای خرید ذره بین

مرحله خرید یعنی پرداخت و دریافت محصول. شما قبل از خرید نیاز به انتخاب دارید. با یک انتخاب مناسب شما می‌توانید یک کالای با کیفیت را با کمترین قیمت خریداری نمایید. برای انتخاب ذره بین لازم است که موارد زیر را رعایت کنید:

1. دقت به کاربرد مورد انتظارتان

ذره بین برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای آزمایش و کار دستی مدرسه دانش آموز نیاز به ذره بین پیدا می‌کند. علاوه بر این تعمیرکاران، جواهرسازان، پزشکان و... هم به وجود ذره‌بین نیاز دارند. انواع ذره‌بین با شکل و جنس متفاوتی در بازار وجود دارد که شما می‌توانید برای خرید آن اقدام کنید.

2. برند

برندهای متفاوتی به تولید ذره‌بین می‌پردازند. هر چقدر یک برند از اعتبار بالاتری برخوردار باشد، قیمت ذره‌بین تولید شده توسط آن برند بیشتر است.

3. کیفیت

کیفیت مهمترین معیار و ملاک انتخاب است. بدنه مقاوم، عدسی شفاف و میزان دوام و ماندگاری ذره بین بر کیفیت تاثیر می‌گذارد.

4. ابعاد

قیمت ذره بین به کوچکی و بزرگی هم بستگی دارد. قیمت ذره بین کوچک معمولا کمتر از ذره بین بزرگ است. البته دقت کنید که قیمت ذره بین کوچک با کیفیت بیشتر از قیمت ذره بین بزرگ بی کیفیت است.

5. قیمت

شما باید با درنظر گرفتن بودجه خود برای خرید اقدام کنید. حواستان باشد که در دام جنس‌های ارزان نیفتید چون این مسئله باعث می‌شود که شما یک جنس بد بخرید. معمولا جنس‌های خیلی ارزان کیفیت ندارند.

قیمت ذره بین دانش آموزی
خرید عمده ذره بین

خرید عمده ذره بین

شاید برای شما سوال پیش بیاید که خرید عمده ذره بین به چه درد می‌خورد؟ آزمایشگاه‌های در مدارس، کارگاه‌های جواهرسازی و ساعت سازی، مراکز فناوری و دانشگاه‌های مهندسی به خرید انواع ذره بین با تعداد بالا نیاز دارند. خرید عمده دو مزیت مهم دارد:

۱. وقتی فرد یک محصولی را عمده می‌خرد، فروشنده روی هر محصولی تخفیف می‌دهد و خریدار بابت خرید هر محصول هزینه کمتری می‌کند.

۲. زمانی که فرد چند محصول را یکجا خرید، دیگر خودش را اسیر نوسانات رو به افزایش بازار نمی‌کند و خیالش از این بابت راحت می‌شود.

برای خرید عمده محصول اگر از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید به نفع شماست. فروشگاه اینترنتی محصول را مستقیما از دست وارد کننده یا کارخانه به دست شما می‌رساند و سود کمی را روی محصول می‌کشد. علاوه بر این مراجعه به فروشگاه اینترنتی در همان خانه یا محل کار را انجام می‌شود و هزینه‌ای را بابت رفتن تا فروشگاه صرف نمی‌کنید .

ذره بین مدرسه
ذره بین تاشو

نتیجه‌گیری

اگر شما دانش‌آموز هستید توصیه وبسایت به شما این است که برای خرید ذره بین دانش آموزی حتما به فروشگاه اینترنتی خانه کاغذ مراجعه کنید. خانه کاغذ به دلیل ارتباط مستقیم و بی‌واسطه با کارخانه محصولاتشان را با کمترین قیمت به مشتریان می‌فروشند. جواهرسازان، پزشکان، تعمیرکاران و افرادی که سروکارشان با ذره بین است برای خرید عمده و جزیی ذره بین به فروشگاه خانه کاغذ مراجعه می‌کنند. این فروشگاه معتبر است و به صورت حضوری و اینترنتی در خدمت مشتریان است.

شماره تماس

 02532400594