در حال نمایش 2 نتیجه

برای قیمت تماس بگیرید

دفتر 100 برگ

قیمت دفتر ۱۰۰ برگ ساده و فانتزی + معرفی جدیدترین دفترهای صد برگ

زمانی که فصل مدارس و دانشگاه‌ها است میزان فروش دفتر 100 برگ بالاتر از دفترهای دیگر است می‌دانید چرا؟ چون خیلی از دانش‌ آموزان و دانشجویان خرید دفتر مشق 100 برگ را ترجیح می‌دهند. دلیل پرطرفدار بودن دفتر 100 برگ این است که این دفترها سریع تمام نمی‌شوند. یکی از دلایل دیگری که باعث می‌شود بسیاری از افراد جذب این دفترها شوند تنوع آن‌هاست. برای آشنایی با انواع دفتر صد برگ سیمی، چسبی، منگنه و.... تا پایان مطلب همراه ما باشید. شما در این مقاله علاوه بر آشنایی با انواع دفترهای صد برگ با یک فروشنده منصف لوازم التحریر هم ارتباط می‌گیرید.

قیمت دفتر ۱۰۰ برگ
قیمت دفتر 100 برگ

انواع دفتر صد برگ

دفتر 100 برگ دارای ویژگی‌های متفاوتی است و بر حسب تنوع ویژگی‌هایش کاربردهای متنوعی دارد. ویژگی‌هایی که باعث می‌شود دفتر صد برگ در انواع متنوعی به بازار عرضه شود، عبارتند از:

  • کیفیت

کیفیت یک دفتر بر حسب ویژگی‌هایی مثل جنس ورق‌های دفتر و نوع جلد آن تعیین می‌شود. هر چقدر کیفیت دفتر بالاتر باشد، قیمت دفتر 100 برگ هم افزایش می‌کند.

  • نوع جلد دفتر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دفتر طراحی جلد آن است. جنس رویه جلد و طراحی آن روی زیبایی و استحکام دفتر تاثیر می‌گذارد. دفتر 100 برگ ساده معمولا جلدهای ساده و تک رنگ دارد و به عنوان دفتر مشق مورد استفاده قرار می‌گیرد یا چرک نویس نویسندگان است. دفتر 100 برگ فانتزی مورد علاقه دانش آموزان در مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی است. دفتر 100 برگ ساده سیمی هم به دلیل حالت شیک و شکیلی که دارد مورد علاقه دانشجویان است. دفتر مشق سیمی ۱۰۰ برگ با جلدهای ساده هم بین دانش‌آموزان دبیرستانی طرفدار دارد.

  • نحوه صحافی و میزان کیفیت آن

دفترها بر اساس نوع صحافی در انواع چسبی، سیمی و منگنه تولید و به بازار عرضه می‌شود. دفتر صد برگ سیمی به دلیل باز شدن 180 درجه برای نوشتن مناسب است و قابلیت انعطاف‌پذیری سیم‌ها باعث شده است که بسیاری از نویسندگان و دانشجویان برای خرید به سراغ دفتر سیمی صد برگ بروند. دفتر مشق سیمی صد برگ هم بخاطر استحکام بالا مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفته است.

  • خطوط دفتر

تعداد خطوط یک دفتر و فاصله خط‌ها از هم مهم‌ترین ویژگی یک دفتر است که بر کاربرد آن تاثیر می‌گذارد. دفتر مشق 100 برگ دو خط و سه خط به عنوان دفتر زبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. دفترهای بدون خط هم به عنوان دفتر نقاشی مورد استفاده قرار می‌‌گیرند.

دفتر صد برگ سیمی
دفتر مشق صد برگ
  • جنس ورق‌های دفتر

کاغذها در انواع متفاوتی در بازار وجود دارد. دفتر مشق 100 برگ اغلب کاغذهای تحریر نازکی دارد تا دانش‌آموز بتواند روی آن بنویسد. دفترهایی با کاغذ کاهی هم از گذشته تا به فروش خوبی داشته است و قیمت ارزانی دارد. طراحان برای طراحی به سراغ دفترهایی با ورق مقوایی یا گلاسه می‌روند و مدل‌های دیگری از دفتر هم وجود دارد که هر کدام طرفداران خاص خودش را دارد.

  • برند

یکی از تاثیرگذارترین نکات در کیفیت دفتر نوع برند آن است. برند پاپکو معتبرترین برند دفتر مشق 100 برگ است که توجه دانش‌آموزان را به خود جلب کرده است. برند تولیدکننده‌ای که از بهترین دستگاه‌ها برای تولید دفتر استفاده کرده باشد، محصولات مرغوبی را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد. برند سهند، آریا و مشکات هم جز پرفروش‌ترین برندهای ابزار تحریر هستند.

قیمت دفتر صد برگ سیمی ساده و فانتزی

دفتر صد برگ سیمی معمولا قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های چسبی یا معمولی دارد چون میزان دوام و ماندگاری‌اش بالاست. دفتر 100 برگ سیمی در مدل‌های ساده و فانتزی تولید و به بازار عرضه می‌شود. دفتر صد برگ سیمی دارای جلد تک رنگ است و در رنگ‌های قرمز، آبی، زرد و... در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. دفتر 100 برگ فانتزی سیمی با طرح‌های کارتونی، تم‌های کهکشانی یا طرح‌های کلاسیک و مدرن مورد استفاده کودکان و بزرگسالان قرار می‌گیرد.

دفتر 100 برگ ساده
قیمت دفتر 100 برگ فانتزی

 اگر می‌خواهید دفتر سیمی صد برگ را در مدل‌های فانتزی و ساده با کمترین قیمت خریداری نمایید، بهتر است به سراغ یک فروشنده منصف بروید تا به شما در این زمینه کمک کند. بسیاری از فروشندگان هستند که دفترهای سیمی فانتزی را با بالاترین قیمت می‌فروشند که این به نفع فروشنده نیست. فروشندگانی که به صورت مستقیم با تولیدکننده یا توزیع‌کننده ارتباط دارند محصولات را با نزدیک‌ترین قیمت به قیمت کارخانه به مشتریان می‌فروشند و این به نفع مشتری است.

نتیجه‌گیری

قیمت دفتر ۱۰۰ برگ بسته به کیفیت و ویژگی‌های دفتر متفاوت است. از طریق ارتباط با یک فروشنده منصف می‌توانید با کیفیت‌ترین دفترها را با کمترین قیمت خریداری نمایید. یکی از بهترین فروشندگان ابزار تحریر که با تولیدکنندگان دفتر ارتباط مستقیم و بی‌واسطه دارد و محصولاتش را با کمترین قیمت به مشتریان می‌فروشد خانه کاغذ است. برای ارتباط با خانه کاغذ با شماره 09128793323 تماس بگیرید تا بتوانید دفترهای 100 برگ را در انواع فانتزی و ساده با کمترین قیمت خریداری نمایید.