هیچ محصولی یافت نشد.

دفتر 160 برگ

خرید دفتر 160 برگ با قیمت مناسب

آیا به فکر خرید دفتری هستید که در طولانی مدت از آن استفاده کنید؟ اگر دوست دارید که یک دفتر را در طولانی مدت استفاده کنید به خرید دفتر 160 برگ فکر کنید چون به نفع شماست. از آنجایی که دانش‌آموزان و دانشجویان خیلی زود ورق‌های دفترشان تمام می‌شود تولیدکنندگان با تولید دفترهای 160 برگ جلوی این مشکل را گرفتند.  دفترهایی که 160 ورق دارند برای دانش‌آموزان، دانشجویان و کارمندان ادارات مناسب است و در انواع برندها و مدل‌ها به بازار عرضه می‌شود. هنگام خرید دفتر 160 برگ شما با انواع برندها روبرو می‌شوید که هر کدام در زمینه تولید لوازم التحریر حرفی برای گرفتن دارند. جالب است بدانید که بعضی دفترها برند تقلبی دارند و کیفیت خوبی ندارند حالا شما باید از بین این همه برند یکی را برای خرید انتخاب کنید که با کیفیت باشد. برای اینکه بتوانید دفتر با کیفیت را تشخیص بدهید لازم است که ویژگی‌ها و برندهای تولید دفتر را بشناسید. این مطلب شما را با این موارد آشنا می‌کند پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

قیمت دفتر 160 برگ
قیمت دفتر 160 برگ

ویژگی‌ها و مشخصات دفتر 160 برگ

دفترهای 160 برگ در انواع متنوعی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. شما با بررسی ویژگی‌های یک دفتر متوجه خواهید شد که محصول موردنظر شما برای خرید مناسب هست یا نه. در هنگام خرید دفترهای 160 برگ به کیفیت و ویژگی‌های آن توجه کنید. انواع ویژگی‌های دفتر شامل موارد زیر است:

. کاغذ

کاغذهای دفتر خیلی بر میزان کیفیت آن تاثیر می‌گذارد. خمیر به کار رفته در کاغذ اگر استاندارد باشد و همه ورق‌های دفتر از یک خمیر استاندارد و مرغوب تهیه شده باشد قطعا آن دفتر با کیفیت است. گرماژ کاغذ که در واقع تعیین کننده وزن ورق است هم بر کیفیت دفتر تاثیر می‌گذارد، زمانی که گرماژ بالا باشد ورق‌ها ضخیم‌تر است و ورق ضخیم هم عمر بیشتری دارد. البته همیشه برای یک دفتر ورق ضخیم مناسب نیست و باید ضخامت مطلوبی داشته باشد.

. وزن و ابعاد

دفترها در ابعاد و وزن متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شود. وزن و ابعاد دفتر بر قیمت دفتر 160 برگ تاثیر می‌گذارد. هر چقدر وزن بالاتر باشد و ابعاد بزرگتر، قیمت هم بیشتر است.

. کاربرد

دفتر 160 برگ بر اساس شکل ظاهری، کیفیت و جنس کاغذها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. دفتر متالیک 160 برگ به دلیل اینکه دارای تقویم و ورق‌های برنامه‌ریزی است برای دانشجویان و کارمندان ادارات مناسب هست و کاربرد گسترده‌ای دارد. دفتر نقاشی 160 برگ هم به دلیل تعداد برگ‌های بالا برای هنرجویان نقاشی مناسب است. دفتر مشق 160 برگ هم جز نمونه‌های پرفروش است که مشتریان آن معمولا دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی هستند.

. طراحی و روکش جلد

دفترهای 160 برگ با جلدهای متفاوتی تولید می‌شوند. رویه جلد اگر از جنس محکمی تهیه شده باشد میزان دوام و ماندگاری دفتر را افزایش می‌شود. دفترهای 160 برگ با طرح‌های ساده و فانتزی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد و معمولا طرح روی جلد بر کیفیت و میزان فروش دفتر تاثیر می‌گذارد.

خرید دفتر 160 برگ
دفتر مشق 160 برگ

. نوع صحافی

دفترهای 160 برگ در انواع چسبی، منگنه و سیمی تولید می‌شوند. دفتر 160 برگ سیمی به دلیل قابلیت باز شدن 180 درجه باعث می‌شود که کاربر بتواند به راحتی روی آن بنویسد و در بین همه قشرها طرفداران خاص خودش را دارد.

. قیمت

جنس جلد و میزان استحکام آن، نوع طراحی، نوع صحافی، کیفیت کاغذها و تعداد ورق‌ها بر قیمت دفتر تاثیر می‌گذارد. دفترهای با کیفیت و پر کاربرد معمولا قیمت بالاتری دارند ولی مشتری هنگام خرید دفتر بیش از آن که به قیمت توجه کند باید به دنبال این باشد که دفتر با کیفیتی را بخرد تا بتواند به خوبی از آن استفاده کند.

خرید دفتر 160 برگ سیمی

معمولا قیمت دفترهای سیمی بالاتر از مدل‌های چسبی یا منگنه است. دفتر متالیک 160 برگ سیمی به دلیل اینکه ورق‌هایش به راحتی جدا می‌شود جز پرفروش‌ترین دفترهای 160 برگ است اما به دلیل کیفیت و کاربرد گسترده‌اش قیمت بالایی دارد. یکی از روش‌هایی که به مشتری این امکان را می‌دهد که با کیفیت‌ترین دفترها را با کمترین قیمت خریداری نماید، خرید دفتر از یک فروشنده منصف است. خیلی‌ها می‌گویند که در این دوره زمونه فروشنده منصفی وجود ندارد ولی اگر بخش نتیجه‌گیری را بخوانید، با یک فروشنده معتبر و منصف آشنا خواهید شد.

نتیجه‌گیری

میزان انصاف فروشنده بر قیمت دفتر 160 برگ تاثیر می‌گذارد. یکی از منصف‌ترین فروشندگان لوازم‌التحریر فروشگاه خانه کاغذ است. این فروشگاه با تولیدکنندگان ارتباط مستقیم و بی واسطه دارد و شما در این فروشگاه جدیدترین مدل دفتر مشق 160 برگ و زیباترین دفتر متالیک 160 برگ را پیدا می‌کنید. برای ورود به این فروشگاه و آشنایی با محصولات جدید و ارزان قیمتش با شماره تماس 09128793323 تماس بگیرید. فروشگاه خانه کاغذ در شهر قم است و به صورت حضوری و غیر حضوری با مشتریان خود ارتباط دارد. مشتری می‌تواند در هر کجای کشور ایران از طریق ورود به وبسایت فروشگاه محصول موردنظرش را سفارش بدهد و در کمترین زمان محصول را جلوی درب منزل تحویل بگیرید. برای یک خرید آسان به خانه کاغذ وصل شوید.